Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÓRSKA ETAPÓWKA MTB KORONA ŚWIĘTOKRZYSKA
Autor Wiadomość
miroslaw_s Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Liczba wątków: 0
Reputacja: 0
RE: GÓRSKA ETAPÓWKA MTB KORONA ŚWIĘTOKRZYSKA
(12.07.2018, 21:57)Mario napisał(a):  @Sherman, mogę wyrażać opinie bez ogromnych analiz.. . Wcale się nie czepiam, bo w PB jeżdżę i uważam to za fajną zabawę w naszych mazowieckich realiach. To co mamy wokół Warszawy jest wykorzystane na maksa i nie ma co do tego wątpliwości. Np północną stronę znam całą i więcej się tam nie upchnie przy tej ilości zawodników. Podawane przez Ciebie 1600 w górę wydaje mi się lekko wątpliwe, tym bardziej że nie ma oficjalnych profili tras.

Odnoszę się naprawdę obiektywnie i bez emocji na tematu tej etapówki, uznanej za "Górską". Może czas najwyższy trochę wcześniej opisywać trasy i udostępniać zapis GPS. Zobacz jak to jest przedstawione i ile wcześniej np. tutaj http://ochotnicamtb4towers.pl/. Proponuję również spojrzeć na innych organizatorów jak przedstawiają profile tras i całość zawodów. Chyba przyznasz, że w naszym przypadku (PB) wymaga to lekkiego dopracowania i nie ma co zachwalać wszystkiego co się da, bo ORG osiądzie na laurach i nic nie będzie zmieniał ku lepszemu.

Podałeś przykład wypasionego bufetu, nie bierzesz pod uwagę że może ORG liczył na ostatnią chwilę na większą frekwencję? Dla kontarastu, sprawdź kiedyś jak czasem wygląda bufet dla ostatnich zawodników Maxa.

Powodzonka i do zobaczenie w Nieporęcie.

P.S.
W międzyczasie chciałbym pojechać pierwszy raz Mazowię. W Olsztynie podobno jest fajna trasa Wink Sprzedałem właśnie starego Bajka i przyklepałem nowego, więc będzie się działo. Znowu moi "górscy" fullowcy mnie wyśmiejać, ale taka to zabawa XC.

Propozycja dla Organizatora: nie podwyższać ceny za start przed samymi zawodami, sporo osób zdecydowałoby się na start w ostatnim tygodnu "przed" ale odstraszyła nas cena.
12.07.2018, 22:37
Szukaj Odpowiedz
SkayKand Offline
Member

Liczba postów: 61
Liczba wątków: 21
Reputacja: 3
Ktoś pofantazjował z tym 1600m w górę na maxie, co prawda jechałem mini ale max to 2x pętla mini. Trasy w gpx bardzo proszę z soboty i niedzieli:

Sobota: https://connect.garmin.com/modern/activity/2833101700
Niedziela: https://connect.garmin.com/modern/activity/2836475327
MARCELI SLR
No. 2137
12.07.2018, 23:09
Szukaj Odpowiedz
Mario Offline
Member

Liczba postów: 72
Liczba wątków: 8
Reputacja: 0
Dzięki Skay za zapis i relacje Video, na Ciebie zawsze można liczyć w kwestiach. Jak nie można pojechać to się chociaż obejrzy twoje filmy Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2018, 23:57 przez Mario.)
12.07.2018, 23:55
Szukaj Odpowiedz
Sherman 1972 Offline
Jarosław Jarszak

Liczba postów: 840
Liczba wątków: 48
Reputacja: 7
W temacie podanych prze zemnie przewyższeń to macie rację moja wina, bo podałem sumę przewyższeń ( czyli w górę i w dół) a nie całkowite wzniesienie terenu czyli to co było do podjechania. W Wąchocku na mini do podjechania było 445 m a w Nowinach 429 m .Oczywiście na max było tego odpowiednio więcej.   Na razie tylko tyle bo praca mnie goni. Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie Blush .
     [Obrazek: sticky2899.png]
13.07.2018, 16:38
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości