Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja wina, moja skóra - ku przestrodze
Autor Wiadomość
Sherman 1972 Offline
Jarosław Jarszak

Liczba postów: 857
Liczba wątków: 50
Reputacja: 8
RE: Moja wina, moja skóra - ku przestrodze
To ,że jechałeś komuś na kole może nie jest do końca bezpieczne ale o ile dobrze pamiętam to kodeks drogowy tego nie zabrania. Sam wielokrotnie w ruchu miejskim miałem kogoś na kole i jakoś mi to nie przeszkadza ale nigdy w życiu nie przyszło by mi do głowy "karać" innego rowerzysty Wink . Rowerzyści na veturillo, składakach itp. to zupełnie inna bajka i trzeba oczywiście brać na nich poprawkę ale jest jeszcze jedna kategoria rowerzysty którą zdaje się miałeś wątpliwa przyjemność spotkać. Są to mianowicie ambitni sportowcy ,którzy w sezonie chętnie korzystają z rowerów jako środka transportu. Wprawdzie jako osoby aktywne mają odpowiednia kondycję i strój ale nie koniecznie zachowują się w sposób racjonalny ( to nie to DNA) czego niestety miałeś okazje doświadczyć . Może to banał ale trzeba pamiętać ,że kiepski kierowca także może stać się rowerzystą ,który swoje braki przenosi na ścieżki rowerowe podobnie jak frustrację i agresję. Oczywiście kiepski rowerzysta ,który zasiądzie za kierownica auta także nie jest dobrym kierowcą i on również jest zagrożeniem dla innych. Każdy z nas może być pieszym, rowerzysta lub kierowcą trzeba tylko pamiętać żeby zawsze być człowiekiem. W twoim przypadku niestety ale doświadczyłeś zwykłej ludzkiej głupoty ,która czasami bywa niewyobrażalna. Tak na marginesie to niestety ale na ścieżkach rowerowych i nie tylko dochodzi do coraz większej ilości kolizji z udziałem rowerzystów i dlatego zawsze trzeba być czujnym. Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam
     [Obrazek: sticky2899.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2018, 15:39 przez Sherman 1972.)
08.06.2018, 15:33
Szukaj Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Moja wina, moja skóra - ku przestrodze - Sherman 1972 - 08.06.2018, 15:33

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości