Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROPOZYCJA
Autor Wiadomość
1549Michał
Unregistered

PROPOZYCJA
widzę iż mamy wielkie ale do organizatora po każdych zawodach. Proponuję i zakładam " Wątek PROPOZYCJA" który powinien pomóc organizatorowi i zapoznawać się w nim wszelkimi sprawami nazwijmy to: " żalami i krytykami " tylko aby to miało skutek popierajmy to prawdziwą krytyką a nie zasłoną dymną oraz podpowiadajmy jakie widzimy rozwiązanie problemu bo w końcu My uczestnicy jesteśmy tym narzędziem dla organizatora który może pomóc mu rozwiązać zaspokoić nasze roszczenia na Nowy Sezon. Gdy będą konstruktywne propozycje i żale i gdy Organizator się do nich nie odniesie wtenczas rzeczywiście możemy uważać iż nie zależy mu na nas. Co na to Uczestnicy PBM?Huh
30.09.2013, 12:30
Odpowiedz
MarcinBieniada Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Reputacja: 0
RE: PROPOZYCJA
Jakoś nie zauważyłem wielkiej krytyki, większość tylko broni organizatora. Ludzie lubią sobie ponarzekać, od tego jest forum. Ja też lubię ponarzekać, ale tym razem nie będę. Poszło mi niespecjalnie, ale to nie wina organizatora.
30.09.2013, 13:01
Szukaj Odpowiedz
Krysia Offline
Member

Liczba postów: 69
Liczba wątków: 2
Myślę, że m.in. od tego jest wątek wrażenia. Ja np. po którymś maratonie zasugerowałam, że był problem z pomyłkami na rozjeździe ponieważ nie było wielkich strzałek z oznaczeniem rozjazdu i te strzałki się niedługo potem pojawiły, za co organizatorom dziękuję. Zachęcam wszystkich, żeby krytykować, ale konstruktywnie, wtedy będzie z maratonu na maraton coraz lepiej.
Tak przy okazji to pamiętam, że w zeszłym roku wszystkie dekoracje oraz różne występy artystów trwały strasznie długo. Teraz znów obiecane są występy, ale jeżeli o mnie chodzi to wolałabym, żeby nie trwały one aż tyle czasu. Liczę, że obiecane ognisko rzeczywiście będzie towarzyszyło imprezie końcowej, bo poprzednio bardzo zmarzłam. Tym razem wyciągnę wnioski i na pewno wezmę dodatkowe ciepłe ciuchy, do czego zachęcam wszystkich, którzy będą na dekoracjach.
[Obrazek: sticky1533.png]
30.09.2013, 13:04
Szukaj Odpowiedz
jareku Offline
Member

Liczba postów: 190
Liczba wątków: 9
to ja mam uwagę, aby w miarę szybko w Wawrze wywiesić wyniki generalki (z informacje np. ze są orientacyjne), bo jak ktoś jest na krawędzi dekoracji, to nie wiadomo, czy ma czekać np. kilka godzin na dekoracje za swoje miejsce. Dla mnie także organizowanie dekoracji w połowie października wieczorem tj. od 17 jest trochę nieprzemyślane bo i zimno i stać trzeba a niektórzy jednak będą po maratonie rowerowymSmile Hala pilnie potrzebnaSmile
PB 1975, Mazovia 975
30.09.2013, 13:10
Szukaj Odpowiedz
Bartek7 Offline
Senior Member

Liczba postów: 515
Liczba wątków: 37
Reputacja: 7
(30.09.2013, 13:10)jareku napisał(a):  to ja mam uwagę, aby w miarę szybko w Wawrze wywiesić wyniki generalki (z informacje np. ze są orientacyjne), bo jak ktoś jest na krawędzi dekoracji, to nie wiadomo, czy ma czekać np. kilka godzin na dekoracje za swoje miejsce
Wywołany trochę do tablicy obiecuję szybkie generalki Smile Teoretycznie od finiszu z każdego z dystansów (poza FAN) trzeba poczekać te 10 minut (szansa dla tych z 7 sektora) i taki czas na tymczasowe generalki jest ok ? (jak zwykle tymczasowe potem okazuje się pewnie końcowe)

[Obrazek: sticky1052.png] [Obrazek: 10370.png]
30.09.2013, 13:52
Szukaj Odpowiedz
jareku Offline
Member

Liczba postów: 190
Liczba wątków: 9
(30.09.2013, 13:52)Bartek7 napisał(a):  
(30.09.2013, 13:10)jareku napisał(a):  to ja mam uwagę, aby w miarę szybko w Wawrze wywiesić wyniki generalki (z informacje np. ze są orientacyjne), bo jak ktoś jest na krawędzi dekoracji, to nie wiadomo, czy ma czekać np. kilka godzin na dekoracje za swoje miejsce
Wywołany trochę do tablicy obiecuję szybkie generalki Smile Teoretycznie od finiszu z każdego z dystansów (poza FAN) trzeba poczekać te 10 minut (szansa dla tych z 7 sektora) i taki czas na tymczasowe generalki jest ok ? (jak zwykle tymczasowe potem okazuje się pewnie końcowe)
10 minut wygląda wręcz znakomicieWink nawet 15 tak dobrze wyglądaWink

PB 1975, Mazovia 975
30.09.2013, 14:26
Szukaj Odpowiedz
mpkk Offline
Senior Member

Liczba postów: 264
Liczba wątków: 19
Reputacja: 6
A ja z innej beczki: czy Poland Bike planuje cykl zimowy maratonów rowerowych - 3-5 wyścigi zimą? W styczniu pewnie będzie Triathlon Zimowy - jednak wielu, m.in. ja - nie jest w stanie biegać czy jeździć na łyżwach (uszkodzone kolano). O dziwo - na rowerze działa bez problemu ;-)
Można by taki cykl kilku wyścigów dla miesięcy listopad - marzec.
Co myślicie?

[Obrazek: 13069.png]
[Obrazek: sticky1269.png]

30.09.2013, 14:29
Szukaj Odpowiedz
1549Michał
Unregistered

Moim zdaniem zima to czas roztrenowania odpoczynku jak w każdym sporcie i zbudowania bazy na przyszły sezon więc łapanie wirusów itp. to świadome narażanie się na to iż sezon zacznie się z poślizgiem nie w pełni przygotowanym. Jednak jeśli znajdą się chętni to dlaczego by nie zorganizować czegoś takiego w myśl najprostszej zasady handlowej : jest Popyt jest Podaż.
30.09.2013, 15:35
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości