Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXV Triathlon Zimowy 2014 Wrażenia
Autor Wiadomość
mzyka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Reputacja: 0
XXV Triathlon Zimowy 2014 Wrażenia
Witam, na wstępie napiszę, że i tak bardzo mi się podobało. Organizacja, atmosfera, ludzie, klimat - super! ale jedno maleńkie ale. Bardzo proszę, o ile to możliwe, aby w przyszłym roku organizatorzy podpytali tiathlonistów jak można zorganizować sterfę zmian. Miejsce, w którym zawodnicy zmieniają buty biegowe na łyżwy a potem zakładają buty rowerowe i biegną do rowerów. Może opiszę to na moim przykładzie, kiedy przybiegłam do strefy, okazało się, ze inna zawodniczka właśnie zakłada moje łyżwy..., w sumie, to się nie dziwię, na niewielkiej , jak na tylu uczestników przestrzeni poupuchane pod ławkami sterty butów i łyżew. Ja musiałam poczekać na swoje łyżwy.... ale i tak miałam sporo szczęścia, bo wiem, że innej zawodniczce ktoś niechcący zabrał buty rowerowe, musiała jechać w butach biegowych, zamiast w espedach.... Myślę, że ponumerowane skrzynki na sprzęt załatwiły by sprawę. Bardzo Wszystkich pozdrawiam Wink
20.01.2014, 12:02
Szukaj Odpowiedz
mirages Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Liczba wątków: 3
RE: XXV Triathlon Zimowy 2014 Wrażenia
To zdarzyło się mi, opisywałam sytuację na fanpage' u na FB. Skopiuje ten wpis ku przestrodze innych:
Muszę się z Wami podzielić moimi wrażeniami z wczoraj (czekam na wątek tegoroczny na forum). Wczoraj podczas startu indywidualnego na zmianie łyżwy - rower, nie mogłam znaleźć swojego buta SPD, uznałam że gdzieś się zapodział, wystartowałam w butach biegowych... Bez komentarza. Po zakończeniu zawodów czekała mnie większa niespodzianka - Co rzeczywiście stało się z moim butem? Otóż jakiś zawodnik (nie znam numeru, imienia) uznał że skoro nie znalazł swojego buta, weźmie mojego, numer mu pasował, mój też biały, jak jego Shimano, a przez okulary ten biały i ten biały. Facet nie przeprosił, nic. Sytuacja z serii - "Niesamowite historie". Nie wiem czy wpadłabym w najśmielszych snach na taki pomysł, kolejny raz poszukam innego białego jak Kopciuszek
Co do organizacji: fajnie, chociaż za mało łyżew(ja jeżdżę osobiście kiepsko), ale co prawda to prawda.
[Obrazek: photo.php?fbid=636375696420332&s...mp;theater]

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2014, 16:45 przez mirages.)
20.01.2014, 16:43
Szukaj Odpowiedz
kowlaska Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Liczba wątków: 1
RE: XXV Triathlon Zimowy 2014 Wrażenia
To był mój pierwszy start w zimowym triathlonie i poza drobnymi szczegółami jestem bardzo zadowolona. Faktycznie największy minus to strefa zmian, bałagan z butami i łyżwami, bardzo mało miejsca jak na tylu zawodników. Niestety dla mnie zabrakło miejsca na ławce więc łyżwy zakładałam siedząc na ośnieżonych kamiennych schodach - ani dla zdrowia ani dla łyżew nie była to najlepsza miejscówka. Ogólnie jednak impreza na duży plus.
Co do sytuacji z zabraniem cudzego buta to nie ogarniam nawet jak komukolwiek mogło przyjść coś takiego do głowy, niestety głupota ludzka chyba jednak nie zna granic.
Trochę więcej do poczytania na moim blogu
http://mamanarowerze.blox.pl/2014/01/XXV-Warszawski-Triathlon-Zimowy.html zapraszam.
Marta
Crazy Racing Team
21.01.2014, 09:19
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości