Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do orgow
Autor Wiadomość
OKTA Offline
Member

Liczba postów: 81
Liczba wątków: 19
Reputacja: 0
Pytanie do orgow
1. po maratonie jak poszedlem do biura zawodow, dostalem taki terminarzyk, na plastikowej karcie ( bardzo fajne,mozna w portfel wrzucic) i tam jest napisane:
06,09 IX etap BałtóW
27,09 X etap Pomiechowek

jak to jest z etapami??
mialo byc 9, i tak bylo na stronie i ulotkach z expo, i taki pakiet sobie oplacilem, to, za 10 start musze doplacic, choc wczesniej nie bylo o tym mowy.

2. i czy jezeli bedzie 9 startow i mam pakiet "9" to czy przed kazdym startem musze isc do biura i to zglaszac , czy nie - tak jak na mazovi.

3.Klasyfikacja rodzinna, niestety mam problem bo musza byc 3 osoby,a mamy 2, i czy moze moja dziwczyna byc liczona w mojej rodzinie, czy nie?, na pewnej edycji maratonow mogla byc tak klasyfikowana,
wiem zaraz ktos napisze ze nie moze bo tylko 1 lini pokrewnienstwa,
czyli zona nie moze jezdzic bo to jest "obca" osoba, jedynie moze jako matka i jej dzieci, albo sam ojciec i te same dzieci, wiec cala rodzina nie moze startowac i byc klasyfikowana w tej kat. jako 1 rodzina,

4. 13,09 ma byc wyscig Polandbike MTB, Zielonka, czym sie bedzie roznil od innych edycji PB??

5. i czy sa juz jakies wyniki klasyfikacji druzynowej po 1 etapie i rodzinnej, beda umieszczane na stronie??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.04.2009, 08:41 przez OKTA.)
27.04.2009, 08:33
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości