Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis rowerowy na maratonach PolandBike - co jeszcze?
Autor Wiadomość
Olsh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Liczba wątków: 3
Reputacja: 0
Serwis rowerowy na maratonach PolandBike - co jeszcze?
Postanowiliśmy założyć ten watek, abyście w tym miejscu wpisywali swoje pomysły dotyczące serwisu na maratonach PolandBike.
Od tego roku udostępniliśmy Wam (serwis OLSH) do testowania rowery (Haibike Light RC 29er rozm ML, Orbea Alma 29 H30 rozm. M), opony (continental X-King 26'', mountain King 29''), najprawdopodobniej uda nam się uruchomić test siodeł z pomiarem.
Uruchomiliśmy również serwis na trasie - jeśli zdarzy Wam się jakaś przykra niespodzianka dzwońcie pod numer 518 585 445 - pomożemy w granicach naszych możliwości. Nasz serwisant porusza się rowerem, więc czas na jego przybycie może być różny, jednak jak pokazał pierwszy w tym roku maraton w Legionowie taka pomoc może okazać się bardzo ważna. Poniżej przykład reperacji przerzutki przedniej na trasie - dzięki podejściu naszego serwisanta Tadeusza "McGayvera" osoba ukończyła maraton Max mimo iż miała już wracać na metę "z buta" niemalże 30km.
Jeśli macie jakieś pomysły dotyczące serwisu, oraz usług około serwisowych wpisujcie tutaj. Jeśli coś zrobiliśmy nie tak, lub wręcz przeciwnie również wpisujcie tutaj, ponieważ wszystkie Wasze uwagi są dla nas bardzo cenne.
Do zobaczenia na trasie !

Załączone pliki Miniatury

10.04.2014, 11:45
Szukaj Odpowiedz
tomaszRK Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Liczba wątków: 1
RE: Serwis rowerowy na maratonach PolandBike - co jeszcze?
Jesteście nieźle przygotowani, skoro nawet kabel elektryczny ze sobą wozicieSmile

A tak na poważnie to super pomysł ale mam nadzieję, że nigdy nie będę z niego korzystał na trasie.
10.04.2014, 11:55
Szukaj Odpowiedz
IsaacBromberg Offline
Senior Member

Liczba postów: 440
Liczba wątków: 21
Reputacja: 2
Jedynie kwestia informacji, bo o testach rowerów i opon to dowiedziałem się dopiero z tego wpisu. A testem rowerów oraz siodełek jestem potencjalnie zainteresowany.
[Obrazek: sticky1865.png]
mBank Crew
10.04.2014, 15:15
Szukaj Odpowiedz
Olsh Offline
Junior Member
**

(10.04.2014, 15:15)IsaacBromberg napisał(a):  Jedynie kwestia informacji, bo o testach rowerów i opon to dowiedziałem się dopiero z tego wpisu. A testem rowerów oraz siodełek jestem potencjalnie zainteresowany.

Proszę śledzić nasz fanpage http://www.facebook.pl/OLSHrowery - tam umieszczamy wszystkie informacje, ale aby uporządkować to co mamy:
Haibike Light RC rozm. ML (na około 177-187cm), karbon
http://www.olsh.pl/haibike-light-rc-29-cali-rozm-48ml-2014.html
Orbea Alma H30, rozm M (na około 172-182 cm), alu
http://www.olsh.pl/orbea-alma-29-h30-rozm-m-czarno-czerwony-2014.html
oba rowery na kołach 29. Koszt testowania 150 pln/maraton - zwracany w momencie zakupu podobnego roweru, kaucja - teoretycznie w wysokości roweru, ale praktycznie - nie pobieramy jej wogóle, wystarczy, że znamy kogoś "z widzenia" lub wystarczy przyjść z kimś kogo znamy. Po prostu trzeba się po ludzku dogadać.

Rezerwacje rowerów: olsh@olsh.pl lub na podanym powyżej fanpage'u.

Opony do testowania: Continental X-King RaceSport 26'' oraz Continetal Mountain King RaceSport 29''.
Koszt testowania 40pln za parę, zwracany w momencie zakupu. Pozostałe warunki testowania jak w przypadku rowerów.

I w ramach wyjaśnienia - najchętniej testowanie udostępnilibyśmy za darmo, jednak obawiamy się.... cóż obawiamy się wielu rzeczy, proszę nas zrozumieć. Opłata za testy ma jedynie sprawić, że osoby które będą testowały rowery lub opony, rzeczywiście poważnie zastanawiają się nad ich zakupem. Nasze małe hasło to "świadome zakupy". Zdarzyło nam się udostępnić opony czy rowery za darmo, ale Ci Panowie (akurat byli to Panowie) sobie jakoś na to zasłużyli Smile - wniosek" warto być klientem OLSH'a.
10.04.2014, 16:37
Szukaj Odpowiedz
ultrasporter Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Liczba wątków: 2
Jest jeszcze coś prostego,co cieszyłoby się dużym zainteresowaniem.
Już dawno miałem przedstawić prośbę Organizatorom, ale OLSH też może to zorganizować.
Wiele osób wymienia metalowe sztyce, kierownice, mostki na karbon. Inni wymieniają ramy, korby i inny osprzęt lub opony, aby odchudzić rower. Ale potem nie mają jak sprawdzić efektów swoich (kosztownych) modernizacji. Znam takich co wchodzą na wagę łazienkową z rowerem, a potem bez niego i tak wyliczają wagę :-)
Ale to oczywiście metoda niedokładna.
Do rzeczy - na stoisku OLSH powinna być profesjonalna waga do rowerów.
Też bym chętnie porównał wagę roweru czystego i oklejonego błotem po wyścigu :-)

Pozdrawiam,
Brunon
11.04.2014, 21:39
Szukaj Odpowiedz
IsaacBromberg Offline
Senior Member

Liczba postów: 440
Liczba wątków: 21
Reputacja: 2
O ja tez chętnie zważę rower. Dodatkowo zważył bym siebie, przed startem i po zawodach, aby zmierzyć odwodnienie.
[Obrazek: sticky1865.png]
mBank Crew
11.04.2014, 22:25
Szukaj Odpowiedz
Olsh Offline
Junior Member
**

(11.04.2014, 21:39)ultrasporter napisał(a):  (...)
Ale to oczywiście metoda niedokładna.
Do rzeczy - na stoisku OLSH powinna być profesjonalna waga do rowerów.
Też bym chętnie porównał wagę roweru czystego i oklejonego błotem po wyścigu :-)
(...)

Super pomysł. Na jutro pewnie się nie da ale na kolejnym maratonie coś fajnego wymyślimy
11.04.2014, 22:27
Szukaj Odpowiedz
jakco Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Liczba wątków: 1
Wielkie dzięki dla pana z mobilnego serwisu za ratunek mojemu zerwanemu łańcuchowi na 8 km. Wynik miałem słaby, ale pościgałem się z 8 sektorem. Fajnie było poczuć o ile lepszy jestem niż rok temu, kiedy to startowałem z ostatniego sektora. A bez naprawionego łańcucha tego bym nie poczuł. Smile Jeszcze raz DZIĘKI!
13.04.2014, 00:06
Szukaj Odpowiedz
Pawcior Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Bardzo dziękuje panu z mobilnego serwisu za pomoc na 20 km. Urwana przerzutka uniemożliwiła jazdę ale dobry mechanik poradził z tym sobie i dokończyłem maraton. Dzięki stokrotne.
29.04.2014, 20:35
Szukaj Odpowiedz
Olsh Offline
Junior Member
**

Urle - jazda drużynowa, oczywiście będziemy z namiotem serwisowym, pytanie tylko do Was, czy jest sens aby utworzyć gdzieś punkt serwisowy na trasie, lub czy macie jakiś inny pomysł dotyczący serwisu na trasie.
25.06.2014, 09:43
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości