Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płock - wrażenia
Autor Wiadomość
IsaacBromberg Offline
Senior Member

Liczba postów: 444
Liczba wątków: 22
Reputacja: 2
Płock - wrażenia
Trasa jak zwykle super, dobrze że kolejny raz odwrócony kierunek - brak korków w wąwozach i dodatkowo to błoto w wąwozach było by kłopotliwe na zjazdach, a na podjazdach całkiem ok. 

Jedyne zastrzeżenie to oznakowanie trasy w jednym miejscu - pod koniec,  na polnej drodze, którach prowadziła do asfaltu. Strzałka na rozwidleniu gdzieś w trawie, wykręcona w prawo, trzeba było jechać prosto no i czołówka drugiego sektora pojechała źle. Musiało to źle wyglądać bo ktoś pewnie z 1 sektora spacerujący z kapciem pokazał żeby skręcić w prawo, a u niego czynnik zmęczenia chyba odpadł. Szkoda nadłożonych km, szacunkowo 45s straty.

Położenie miasteczka chyba korzystniejsze, super start pod górkę oraz kawałek dalej podjazd po asfalcie.

Na bikermani nie ma wyników online w chwili pisania tego postu.
[Obrazek: sticky1865.png]
mBank Crew
03.07.2016, 18:37
Szukaj Odpowiedz
pdz Offline
Senior Member

Liczba postów: 404
Liczba wątków: 6
Reputacja: 0
RE: Płock - wrażenia
Trasa świetna , podjazdy i zjazdy ekstra.
Miasteczko , ulokowanie , organizacja na szóstkę z plusem.

Także uwaga z oznakowaniem pod koniec szutrówki przechodzącej w ścieżkę dla rowerów, grupka w której byłem nadrobiła ze śladu 800 metrów , to jakieś 1:30-1:45 straty ...
[Obrazek: sticky2302.png][Obrazek: 19561.png]
03.07.2016, 19:05
Szukaj Odpowiedz
MarekG Offline
Member

Liczba postów: 72
Liczba wątków: 2
(03.07.2016, 18:37)IsaacBromberg napisał(a):  Trasa jak zwykle super, dobrze że kolejny raz odwrócony kierunek - brak korków w wąwozach i dodatkowo to błoto w wąwozach było by kłopotliwe na zjazdach, a na podjazdach całkiem ok. 

Jedyne zastrzeżenie to oznakowanie trasy w jednym miejscu - pod koniec,  na polnej drodze, którach prowadziła do asfaltu. Strzałka na rozwidleniu gdzieś w trawie, wykręcona w prawo, trzeba było jechać prosto no i czołówka drugiego sektora pojechała źle. Musiało to źle wyglądać bo ktoś pewnie z 1 sektora spacerujący z kapciem pokazał żeby skręcić w prawo, a u niego czynnik zmęczenia chyba odpadł. Szkoda nadłożonych km, szacunkowo 45s straty.

Położenie miasteczka chyba korzystniejsze, super start pod górkę oraz kawałek dalej podjazd po asfalcie.

Na bikermani nie ma wyników online w chwili pisania tego postu.
Pewnie to marne pocieszenie ale w 1 sektorze tez pare osob pomylilo.. akurat prowadzilem grupe i wg mnie ta strzalka pokazywala zeby skrecic w prawo... powinna byc z lewej strony.. a moze ktos ja przestawil.. szkoda bo poza tym trasa super..
[Obrazek: sticky1957.png]
03.07.2016, 19:36
Szukaj Odpowiedz
IsaacBromberg Offline
Senior Member

Liczba postów: 444
Liczba wątków: 22
Reputacja: 2
Marek, też mam takie wrażenie, ale się nie przyglądałem bo pokierował nas ktoś z defektem z pierwszego sektora więc zakładam że on się przyjrzał skoro podjął się kierowania.
[Obrazek: sticky1865.png]
mBank Crew
03.07.2016, 19:56
Szukaj Odpowiedz
bekon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Liczba wątków: 3
jak na razie jedna z najlepszych tras w tym roku,ale zeby nie bylo tak fajnie, kolejny raz zabraklo strzalki do skretu w lewo(okolo 21 km,dystans max) polecialem z grupa i zaplacilem za to pomyleniem trasy
wrazenia super,wielkie brava za ulozenie takiej trasy
[Obrazek: sticky2971.png]
03.07.2016, 19:57
Szukaj Odpowiedz
dan54 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Reputacja: 1
Trasa super, miła odmiana po dziurze kalwarii. Pierwszy raz słowa spikera żeby uważać na zjazdach nie były czczym gadaniem - chyba większość zjazdów kończyła się niespodzianką typu zakręt, płot, woda, most itp - był fun.

Ja też zgubiłem się na 22km, jakieś dzieci nam krzyknęły z pola i zawróciliśmy. Ta strzałka tam była ale głęboko w krzakach.
Potem źle skręciłem na 46km, jechałem sam, dwie strzałki pokazywały w lewo, była droga to pojechałem, krzyżyka nie było ... a właściwy skręt był 80m dalej. W plecy 2 min, ale dla mnie to bez znaczenia. A na polnej drodze przed asfaltem pociąg przede mną też pojechał źle, sektor pewnie 4/5

Do Płocka wrócę na pewno.

ps. też zauważyliście, że było jakoś pusto na trasie ? zero korków i tłoku do wyprzedzania ? rewelacja.
[Obrazek: sticky2957.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2016, 21:06 przez dan54.)
03.07.2016, 21:04
Szukaj Odpowiedz
szynas222 Offline
Member

Liczba postów: 61
Liczba wątków: 7
Trasa zejebista a nie było korków bo było kilka sztywnychwil podjazdów i mistrzowie prostych nie dali rady
03.07.2016, 22:29
Szukaj Odpowiedz
Jack Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
trasa MINI - oznakowanie raczej bez problemów, chociaż niektórzy próbowali na widoczny na drzewie X jechać, korki w wąwozach na podjeździe były
uwaga tylko do zabezpieczenia trasy - na powrocie przed Sobótką, też przed nosem samochód mi się wpychał, służby nie reagowały  Exclamation w porę pani zatrzymała się  Sad
rok temu chyba lepiej był ruch wstrzymywany
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.07.2016, 22:26 przez Jack.)
03.07.2016, 22:56
Szukaj Odpowiedz
Maniek252 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Popieram przedmówców.
Dla mnie Płock nr. 1, następnie Legionowo i długo nic.
Więcej takich zjazdów i podjazdów - to jest prawdziwe mtb.
Można łatwo zweryfikować prawdziwe umiejętności zawodników.
Uznanie dla organizatorów.
A już miałem darować sobie wyjazd z powodu pogody.......
03.07.2016, 23:09
Szukaj Odpowiedz
Jack Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Maniek2 napisał(a):Popieram przedmówców.
Dla mnie Płock nr. 1, następnie Legionowo i długo nic.
Więcej takich zjazdów i podjazdów - to jest prawdziwe mtb.
Można łatwo zweryfikować prawdziwe umiejętności zawodników.
Uznanie dla organizatorów.
A już miałem darować sobie wyjazd z powodu pogody.......

pogoda podobna do ubiegłorocznej - rano nieciekawie a od południa ślicznie
Zapraszamy za rok do Płocka
04.07.2016, 07:29
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości