Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trener + Plany Treningowe + Dieta
Autor Wiadomość
pawelwach Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Reputacja: 0
Trener + Plany Treningowe + Dieta
Witam serdecznie wszystkich miłośników dwóch kółek !

W związku z tym, że sezon rowerowy zbliża się ku końcowi, a kolejny nadchodzi wielkimi krokami,
osobom (starszym jak i tym młodszym), które chciałyby w następnym roku poprawić swoje wyniki, wydolność, przeskoczyć do lepszego sektora, czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy na rowerze i w Maratonach MTB oraz szosowych; proponuję pomoc w zakresie konsultacji, planów treningowych, rad, a także dobrania odpowiedniej w tym kierunku diety...

Trener personalny, kolarstwa, instruktor kulturystyki, były zawodnik kolarstwa z klasą Mistrzowską Międzynarodową.
Paweł Wachnik

e-mail: pawel.arnold.wachnik@gmail.com

Zapraszam do rozmowy i na mój profil.
Pozdrawiam sportowych wariatów i pasjonatów takich jak ja.

Informacje o mnie:

Były zawodnik kolarstwa szosowego z klasą Mistrzowską Międzynarodową (koniec kariery 2010). Reprezentant Polski, Mistrz Polski, medalista MP, 4 na Mistrzostwach Europy, zwycięzca wielu wyścigów narodowych i plasujący się wysoko na zawodach międzynarodowych itd. Jako syn byłego zawodnika, trenera klubowego, trenera reprezentacji Polski Juniorów oraz Szefa Szkolenia PZKol. z wyczynowym kolarstwem miałem styczność już w najmłodszym wieku, a przekazaną mi wiedzę (którą z resztą chłonąłem z przyjemnością) rozwijałem przez kolejne lata. Od 19 roku życia już sam tworzyłem swój plan treningowy (na podstawie własnego doświadczenia, konsultacji i z roku na rok coraz większej znajomości tematu) ścigając się w zagranicznych drużynach, co owocowało dobrymi wynikami tj. 4msc w Mistrzostwach Europy (dodatkowo po ciężkim wypadku i śrubami w nodze), więc jednym w najlepszych osiągnięć Polskich zawodników U-23. Za granicą miałem przyjemność ścigania się w jednej drużynie m.in. z takimi zawodnikami jak: Christophe Rinero - 4 na Tour de France i najlepszy góral 1998; Jerome Coppel - bardzo dobry czasowiec, medalista MŚ w tej specjalności; Arthur Vichot - Mistrz Francji Pro 2014 i 2016; Romain Bardet - 2 w Tour de France 2016 itd, a także uczenia się od bardziej doświadczonych kolarzy i trenerów takich jak profesor Raphael Leca, trener generalny w jednej z moich drużyn oraz wykładowca we francuskich akademiach i uczelniach sportowych. Przez długi okres trenowałem z Jean-Christophem Peraud (2 na Igrzyskach Olimpijskich MTB i na Tour de France) od którego również wiele się dowiedziałem na temat jakości treningu w praktyce. Obecnie Trener Personalny, kolarski i instruktor sportów siłowych, którymi poważniej zająłem się po zakończeniu kariery kolarskiej (najpierw na własną rękę, a następnie pod okiem m.in. czołowego polskiego kulturysty, reprezentanta Polski i sędziego kulturystyki Sebastiana Kulińskiego czy Pawła Mączyńskiego - reprezentanta polski i multimedalisty MP w dziesięcioboju, Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym Katarzyny Kozakiewicz-Kowalik oraz głównego fizjoterapeuty Mariusza Pudzianowskiego i Pawła Nastuli, Krzysztofa Selenty) , chcąc zajmować się sportem w sposób bardziej holistyczny (moja druga pasja). Pomagam budować formę rowerową, sprawnościową, siłową, sylwetkową a także w dobraniu odpowiedniej, zbilansowanej diety. Służę dobrą radą nieprzerwanie rozwijając się w obranych przeze mnie kierunkach.

W Mojej ofercie znajduje się:
-konsultacja
-współpraca przez internet oraz osobista
-ocena wad postawy klienta i ćwiczenia korekcyjne: m.in. Test FMS.
-ogólne przygotowanie fizyczne
-rozpisywanie kolarskich planów treningowych na cały sezon z uwzględnieniem celu zawodnika (konkurencje wytrzymałościowe)
-rozpisywanie kulturystycznych planów treningowych z uwzględnieniem celu: wytrzymałość, siła, masa, separacja mięśniowa i redukcja
-trening funkcjonalny
-core training
-trening plyometryczny
-trening zdrowotny: Nordic Walking
-elementy Pilates wzmacniające mięśnie głębokie i dna miednicy
-rozciąganie
-autorozluźnianie powięziowe
-trening z kobietami w ciąży
-suplementacja
-rozpisywanie diety i uczenie nawyków żywieniowych
-pomoc w analizie niektórych badań
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2017, 13:30 przez pawelwach.)
07.10.2016, 13:58
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości