Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bony sponsora.
Autor Wiadomość
Harry Offline
Member

Liczba postów: 123
Liczba wątków: 11
Reputacja: 0
Bony sponsora.
Podczas dekoracji otrzymujemy bony od sponsora Świat Rowerów. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że bonów tych nie można podczas zakupów łączyć. Podobno interes słabo idzie, i sklep chce się pozbyć mniej chodliwego towaru.
Dobrze by było aby sponsor w tej sprawie dał konkretną wypowiedź, bo na pewno część z nagradzanych myślała o zakupieniu czegoś porządnego za większą ilość bonów.
Poza tym sprzedawca na pewno marżę ma jednakową na cały towar, więc nie powinno sprawiać mu to różnicy.
Jestem ciekawy jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.09.2010, 20:44 przez Harry.)
26.09.2010, 18:18
Szukaj Odpowiedz
beryx Offline
beryx
**

Liczba postów: 10
Liczba wątków: 3
RE: Bony sponsora.
Witam. Nie wyobrażam sobie tego, że musiałbym kupować 2 jakieś pierdoły w sklepie. Mam 2 bony po 30 zł i zamierzam je wykorzystać na zakup jednej większej rzeczy. Pradę powiedziawszy nie interesuje mnie to, co powie sponsor - świat rowerów. To nieładnie, że w ostatniej chwili sponsor zmienia zasady wykorzystywania bonów ( na swoją korzyść).
27.09.2010, 14:27
Szukaj Odpowiedz
bike Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Liczba wątków: 0
(27.09.2010, 14:27)beryx napisał(a):  Witam. Nie wyobrażam sobie tego, że musiałbym kupować 2 jakieś pierdoły w sklepie. Mam 2 bony po 30 zł i zamierzam je wykorzystać na zakup jednej większej rzeczy. Pradę powiedziawszy nie interesuje mnie to, co powie sponsor - świat rowerów. To nieładnie, że w ostatniej chwili sponsor zmienia zasady wykorzystywania bonów ( na swoją korzyść).

to nie jest zmiana w ostatniej chwilii, tak było zawssze tylko nikt o tym głośno nie mówił , bo teraz się wszyscy wzięli za wykorzystywanie bonów.
TEż mi się to nie spodobało.
27.09.2010, 15:45
Szukaj Odpowiedz
Harry Offline
Member

Nie zawsze. Gdy kolega zapytał sponsora o kupowanie za bony, otrzymał wyraźną odpowiedź, że: na początku można było łączyć, ale teraz interes niezbyt się kręci i za jeden talon jedna rzecz. Myślę, że jak nie ma potrzebnego towaru. to niech sponsor się dowie co chcemy i zamówi.
28.09.2010, 19:55
Szukaj Odpowiedz
wlodek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Liczba wątków: 5
Ciekawe czy Organizator lub Sponsor raczy zabrać głos
a tym bardziej przyzwoicie się zachować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.09.2010, 14:00 przez wlodek.)
30.09.2010, 13:40
Szukaj Odpowiedz
ryszard Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Liczba wątków: 1
Ja wiem jedno - mam bony wartości kilkudziesięciu złotych i jeżeli nie będę mógł ich zrealizować
to niech winny wie o tym że nikomu nigdy "GO" nie polecę,
ani nigdy nie kupię nic u NIEGO.
A na dodatek na wszystkich odwiedzanych "FORUM" będę pisał o tym.
ryszard
30.09.2010, 19:15
Szukaj Odpowiedz
Scrapper Offline
RETRO BIKE TEAM

Liczba postów: 440
Liczba wątków: 65
Reputacja: 2
Organizator z mojego punktu widzenia nie odpowiada za kwestię typu łączenia bonów itd.... nie wypowiadam się teraz z niczyjego ramienia....tylko własny-czysty pogląd.... Sponsor daje ewentualne bony-kupony i to on ustala zasady na jakich są realizowane....
Ale jutro postaram się dokładniej zorientować w tym temacie i napiszę cosik jak będę wiedział...
Maz-3806 / PB-113[/u]
30.09.2010, 20:07
Szukaj Odpowiedz
natka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
WitamHuh
Sama uzbierałam kilka bonów po 50 zł, po to je zbierałam aby na koniec sezonu wybrać sobie sensowną nagrodę a nie np. 4x pompkę.
Skoro od początku było wiadome, iż bonów nie można łączyć, to trzeba było o tym mówić, człowiek liczy na fajną nagrodę na zakończenie sezonu a tu....
LICZĘ NA ZABRANIE W TEJ SPRAWIE GŁOSU PRZEZ ORGANIZATORÓW.
pozdrawiam.
30.09.2010, 20:35
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
Harry Offline
Member

(30.09.2010, 20:07)Scrapper napisał(a):  Organizator z mojego punktu widzenia nie odpowiada za kwestię typu łączenia bonów itd.... nie wypowiadam się teraz z niczyjego ramienia....tylko własny-czysty pogląd.... Sponsor daje ewentualne bony-kupony i to on ustala zasady na jakich są realizowane....
Ale jutro postaram się dokładniej zorientować w tym temacie i napiszę cosik jak będę wiedział...
Myślę, że nie masz racji. Sponsor dając bony, daje coś, co na daną chwilę zastępuje gotówkę i nie może ustalać zasad, że mogę u niego kupować kilka razy, ale tylko np. za 30 zł.
Natomiast organizator godząc się na danego sponsora, też podpisuje, lub uzgadnia zasady na jakich dany sponsor będzie się reklamował.
No bo jak by to wyglądało, jak na każdej edycji, organizator pokazywaby 1/13 reklany, bo sponsor dał w tym dniu 1/13 nagród.
Takie jest moje zdanie.
PB - 1151
30.09.2010, 22:25
Szukaj Odpowiedz
Atlas Offline
Member

Liczba postów: 228
Liczba wątków: 2
Reputacja: 1
(30.09.2010, 22:25)Harry napisał(a):  
(30.09.2010, 20:07)Scrapper napisał(a):  Organizator z mojego punktu widzenia nie odpowiada za kwestię typu łączenia bonów itd.... nie wypowiadam się teraz z niczyjego ramienia....tylko własny-czysty pogląd.... Sponsor daje ewentualne bony-kupony i to on ustala zasady na jakich są realizowane....
Myślę, że nie masz racji. Sponsor dając bony, daje coś, co na daną chwilę zastępuje gotówkę i nie może ustalać zasad, że mogę u niego kupować kilka razy, ale tylko np. za 30 zł.
Natomiast organizator godząc się na danego sponsora, też podpisuje, lub uzgadnia zasady na jakich dany sponsor będzie się reklamował.
No bo jak by to wyglądało, jak na każdej edycji, organizator pokazywaby 1/13 reklany, bo sponsor dał w tym dniu 1/13 nagród.
Takie jest moje zdanie.

Dla pomocy mogę napisać, bony na legii od Legion-serwis można było łączyć, od AMP też. Tomek wypowiedz się bo się robi mega kwas!!
[Obrazek: sticky117.png]
01.10.2010, 09:15
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości