Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Dwór - wrażenia
Autor Wiadomość
projacek Offline
PolandBike Foto Team

Liczba postów: 191
Liczba wątków: 26
Reputacja: 3
Nowy Dwór - wrażenia
Żeby nie robić bałaganu w innych wątkach, tutaj piszcie wasze wrażenia odnośnie dzisiejszego finału w Nowym Dworze
10.10.2010, 21:26
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
Harry Offline
Member

Liczba postów: 123
Liczba wątków: 11
Reputacja: 0
RE: Nowy Dwór - wrażenia
Jechałem Mini, ale jechałem jak na moje mozliwości dość dobrze. Trasa mimo, ze dość szybka, to nawet trochę wymagająca technicznie. Na Górce Wajsa myślałem, ze zejdę z tego świata. Dobrze, że pan Grzegorz podał mi pomocną dłoń - dziekuje. Bufety jak zwykle wyśmienite i na trasie i na mecie. Pogoda przepiekna i zabawa przednia.
Wielkie podziekowania dla pana Grzegorza i dla całej ekipy Poland Bike od AGR WELODROM.
PB - 1151
10.10.2010, 21:38
Szukaj Odpowiedz
pakalinowski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Mój debiut na PB wypadł pomyślnie. Maraton obronił się bardzo ciekawą techniczną trasą, bogatym bufetem na mecie.
Na pewno w przyszłym sezonie będę startować w PB bardziej regularnie.
10.10.2010, 21:52
Szukaj Odpowiedz
adok Offline
Member

Liczba postów: 102
Liczba wątków: 4
żeby nie było że krytykuję, to
trasa super
miasteczko super
oznakowanie trasy mega super
nawet time pro dzisiaj było prawie proSmile
losowanie super i mogę jeszcze wymieniać

tylko dlaczego do cholery nie było bramki pod autostradą i kilkanaście osób jeśli nie kilkadziesiąt radośnie przecieło autostradę w innym miejscu nadrabiając 2km a jeśli na dwóch pętlach to 4km!

czemu osoby które widziałem po raz ostatni na długiej prostej na starcie, kiedy je wyprzedzałem, na mecie były kilka minut przede mną

Scrapper robisz świetną robotę, ale zawsze znajdą się tacy, którzy bawić się nie potrafią, więc róbcie jedną pętlę z bramką kontrolną po przeciwległej stronie i wtedy zobaczymy kto ma gdzie miejsce w peletonie
10.10.2010, 22:40
Szukaj Odpowiedz
Rafalo76 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
niestety muszę potwierdzić spostrzeżenia Adoka, też widziałem co najmniej kilka osób przecinających drogę w tym miejscu, znowu jak w Zakroczymiu było miejsce, gdzie świadomie skracano sobie trasę, i po co...? po Złote Skarpety???
10.10.2010, 23:07
Szukaj Odpowiedz
projacek Offline
PolandBike Foto Team

Liczba postów: 191
Liczba wątków: 26
Reputacja: 3
(10.10.2010, 23:07)Rafalo76 napisał(a):  niestety muszę potwierdzić spostrzeżenia Adoka, też widziałem co najmniej kilka osób przecinających drogę w tym miejscu, znowu jak w Zakroczymiu było miejsce, gdzie świadomie skracano sobie trasę, i po co...? po Złote Skarpety???

Żeby z 82 miejsca awansować na 81 ;-)
10.10.2010, 23:12
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
Peleus Offline
Member

Liczba postów: 248
Liczba wątków: 10
A mi jest smutno, bo nie zobaczę wielu twarzy do następnego sezonu PBM Sad
Co do trasy to sporo różniła się od tej z objazdu. Zabrakło paru podjazdów. Ogólnie trasa za szybka i za płaska, niezbyt typowa jak na MTB ale i takie są w kalendarzu całego cyklu.
Było by idealnie gdyby wyniki zawsze pojawiały się w tak błyskawiczny sposób.

Pozdrawiam zdolnego, który przejechał Oplem po rowerze KTM jednemu z uczestników Big Grin
Pelek
PB - 91

"Dlaczego rower jest lepszy od kobiety?
Bo rower nigdy Ci nie powie, że go boli kierownica i dzisiaj sobie nie pojeździsz"
10.10.2010, 23:23
Szukaj Odpowiedz
gepardOS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Chciałbym nawiązać do poprzednich wypowiedzi dotyczących skracania trasy, świadomie, bądź nieświadomie. Kolega, który w okolicy wiaduktu nad E-7 pomylił trasę (z grupą około 20 osób) i według niego zaoszczędzili ok.4 min., zgłosił ten fakt obsłudze pomiaru czasu na mecie - i dostał DNF! Reszta z tej grupy chyba była na to za cwana, albo już zbyt dobrze znała realia PB. Na drugi raz, jak zobaczę jakąś grupę, która wyjeżdża zza krzaków, zatrzymam się i będę notował numery, bo apelować o uczciwość do takich typów, to jak prosić świnię, żeby nie mlaskała przy jedzeniu. Jestem zdegustowany taką postawą uczestników, w takich warunkach przechodzi mi ochota na ściganie.
Lubię noże i widelce sprężynowe
Maz 599
10.10.2010, 23:42
Szukaj Odpowiedz
Lazur Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Liczba wątków: 3
Nie trzeba być wielkim przewidywaczem przyszłości, zeby nie wyobrazić sobie w ciągu kilku lat coś na kształt gps dla kazdego uczestnika. To tylko technika a natury ludzkiej nie zmienia się tak łatwo, to co pisze gepardOS o apelowaniu o uczciwość jest niestety smutną rzeczywistością.
11.10.2010, 08:33
Szukaj Odpowiedz
Pawelegia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Witam wszystkich.
Przypadek o, którym napisał kolega Gepard to ja. Trase skróciłem sobie apsolutnie przypadkowo. Przedemną położyli się trzej kolesie i zakryli sobą strzałki przez to były całkowicie nie widoczne, ja i myśle jeszcze ok 20-30 osób pojechaliśmy prosto zamiast skręcić w lewo. Gdy dojechaliśmy do szosy nie widzeliśmy żadnych oznaczeń ale widać było kilka osob jadących na rowerach więc pojechaliśmy w ich kierunku. Dopiero po spotkaniu z główną grupą zorientowaliśmy się że pomyliliśmy trase. Mówiąc szczerze myślałem, że time pro dołoży mi kilka minut do mojego czasu i bedzie ok. Ale teraz jak nad tym myśle to tym DNFem odebrali mi ochote do uczciwości i następnym razem jak zalicze jakąś wpadke na PB to się poprostu nie przyznam. Teraz czuje się jak ostatni FRAJER bo reszta się nie przyznała i mają normalne wyniki. UCZCIWOŚĆ NIE POPŁACA!!!
11.10.2010, 08:44
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości