Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stężyca - wrażenia
Autor Wiadomość
onlybike Offline
Member

Liczba postów: 114
Liczba wątków: 33
Reputacja: 0
Stężyca - wrażenia
Pierwszy Wink

Szkoda, naprawdę szkoda, że pogoda dopisała dopiero jak mijałem Otwock w drodze powrotnej. Takie fajne miejsce a tu masz deszcz jak raz... Taka pogoda ostatni raz była w 2011 w Górze Kalwarii o ile dobrze pamiętam, niby nie padało a wszystko mokre.
Trasa fajna no oprócz odcinka między 19 a 21 km na Mini, kto jechał na małym kole ten wie o co chodzi. Niestety deszcz pokrzyżował mój przechytry plan ze Speed King'ami. Na mokrej trawie i wilgotnych korzeniach okazały się Dance King'ami i skończyło się na asekuracyjnej jeździe. Tam gdzie można by było nacisnąć na suchej drodze dziś tylne koło dawało znak sygnał, że jeszcze 3-4 waty więcej i jazda zakończy się gryzieniem mokrej trawy co też niektórych spotkało. Dobrze, że kolega w koszulce Saxo Bank, który dawał koło od wcześniej wspomnianego 19 tnastego kilometra pozbierał się po kraksie na finiszu. Podziękowania za koło Smile
Muszę też wspomnieć o serwisie w miasteczku i czarodzieju który dwoił się i troił, naprawiał koła, wymieniał przebite dętki, znajdował w oponach kolce akacji a mój napęd wyregulował perfekcyjnie, ogromne podziękowania.
Reszta jak zwykle, atmosfera, znajomi, makaron... do zo na kolejnym etapie.

pozdrawiam
M.M.
[Obrazek: 12974.png]
13.08.2017, 17:29
Szukaj Odpowiedz
frodo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
RE: Stężyca - wrażenia
Ja bym nie narzekal na warunki ;-) Trasa niezbyt uwielbiana ale przy lekkim kapaniu duzo latwiejsza niz przy zarze z nieba. Latwa, nietechniczna, szybka. Ale odcinek 19-21 km nawet na duzym kole dal sie we znaki ;-)
14.08.2017, 01:06
Szukaj Odpowiedz
robson.s66 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Liczba wątków: 5
Jaki system metryczny obowiązywał w Stężycy ? Po raz kolejny zostaliśmy wprowadzeni w błąd ! Rozumiem różnice 1/2 km. Ale z zapowiadanych 52 zrobiło się 44 !!! To jakaś kpina. Rozkładamy siły na cały dystans . Walczymy o dobry wynik ! A tu jakiś kabaret. Odpuściłem na chwilę grupę , z którą jechałem 3/4  dystansu na 43 kilometrze aby się w spokoju posilić aż tu nagle na horyzoncie pojawia się park , górka i pozamiatane ? Mimo wyprucia z siebie żył nie byłem w stanie ich dojść. Na 100% wiedząc o faktycznym dystansie bym tego nie zrobił ! Dzięki . Tak wściekły dawno nie byłem !
[Obrazek: sticky3480.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2017, 11:02 przez robson.s66.)
14.08.2017, 10:14
Szukaj Odpowiedz
mayak Offline
Member

Liczba postów: 233
Liczba wątków: 7
masz rację!
to jakiś słaby żart żeby z 52km robić 44
17.08.2017, 00:30
Szukaj Odpowiedz
Kliki Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Rozjazd w dystansie Max był kosmiczny, jak można być tak nieprecyzyjnym ? Mam nadzieję, że to był wypadek przy pracy a nie nowa świecka tradycja ...
31.08.2017, 21:21
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości