Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może tak o własnych siłach Pani sprytna?
Autor Wiadomość
dorka55 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Reputacja: 0
Bug  Może tak o własnych siłach Pani sprytna?
Czy Pani sprytna, która stanęła na podium na I miejscu K4 - dystans Mini zacznie w końcu osiągać wyniki sama, czy będzie ją dalej woził bardzo pomocny "kolega".Rozumiem Giga ale Mini droga Pani to chyba wstyd stawać na podium po takiej walce ?
Big Grin
25.07.2011, 11:01
Szukaj Odpowiedz
rob Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Liczba wątków: 5
RE: Może tak o własnych siłach Pani sprytna?
A na czym polegała ta pomoc?
[dalszą cześć wypowiedzi usunięto... PMK]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2011, 12:14 przez PMK.)
25.07.2011, 11:45
Szukaj Odpowiedz
KuFeL Offline
Member

Liczba postów: 155
Liczba wątków: 10
Reputacja: 1
Myślę, że szukacie sensacji. Przejrzałem zdjęcia i wyniki. Na między czasie różnica 4 sekundy - czegoś takiego nie ma jeśli jedzie się na kole.

Zdjęcia:
z 9 km - różnica w czasie między zdjęciami 2 sekundy - nie ma jazdy na kole

z 14 km - odległość między rowerami na tyle duża, że znów nie ma mowy o jeździe na kole

z okolic stadionu, tuż przed metą - zawodniczka jedzie pierwsza

Sam ostatnio w ten sposób jechałem przez pewien czas w Szydłowcu. Nikt się nie przyczepił:
http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/profil.php?op=fotoin&fotoid=27480&idzawodnika=6234

Sprawa bez sensu tym bardziej, że osoby są z tej samej drużyny, i że oboje normalnie startują w PB. Czy jazda drużynowa jest zakazana przez regulamin? W TdF, Giro czy TdP też mają ponoć dyskwalifikować za jazdę na kole...
[Obrazek: mtb1397511547036815500.jpg] [Obrazek: N48Wxu]
25.07.2011, 13:04
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
bike Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Liczba wątków: 0
(25.07.2011, 11:01)dorka55 napisał(a):  Czy Pani sprytna, która stanęła na podium na I miejscu K4 - dystans Mini zacznie w końcu osiągać wyniki sama, czy będzie ją dalej woził bardzo pomocny "kolega".Rozumiem Giga ale Mini droga Pani to chyba wstyd stawać na podium po takiej walce ?
Big Grin

A Pani Dorka jak ma Pani jakieś wątpliwości to proszę powiedzieć Pani z K4 w cztery oczy swoje uwagi a nie oczerniać bezpodstawnie i wypisywać na forum, o osobie, która być może i tak nie czyta wątku. A z tego co mi się wydaje jazda na kole jest jak najbardziej elementem maratonu.
25.07.2011, 13:11
Szukaj Odpowiedz
dorka55 Offline
Junior Member
**

Exclamation  RE: Może tak o własnych siłach Pani sprytna?
Od strony osoby, która jechała po trasie za bohaterami tego wątku ewidentnie biker zwalniał i brał na koło koleżankę, ciągnął na kole - prowadził, nie wiem jak jaszcze można to nazwać - na pewno sama nie pracowała na wynik.Poza tym jazda obok siebie i podawanie sobie czego kolwiek, przy czym uniemożliwianie innej osobie wyprzedzenia to chyba też nie jest ok.Chyba że są to osoby nieświadome tego, że stwarzają takie sytuacje (ale chyba nie jest to pierwszy raz ). Nie interesuje mnie, czy takie zachowania są zgodne z regulaminem, czy nie.Jeśli staje się na podium po takiej nieuczciwej pracy to sorki ale coś jest nie tak.
25.07.2011, 13:16
Szukaj Odpowiedz
darkos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Ci Państwo chyba wszystkie maratony jadą razem można to sprawdzić w wynikach i na międzyczasach także na MZV. Na kole można kogoś cholować to nie zabronione , ale Pan Sylwester tą Panią także popycha na trasie jak Pani słabnie . Dziwi mnie tylko że facet nie ma swoich ambicji i sam się nie chce sprawdzić na co go stać w śród męskiego grona zawodników .???Rolleyes
25.07.2011, 14:05
Szukaj Odpowiedz
dorka55 Offline
Junior Member
**

Thumbs Down  RE: Może tak o własnych siłach Pani sprytna?
No i co Pan na to Panie Kufel ?
25.07.2011, 14:20
Szukaj Odpowiedz
KuFeL Offline
Member

Liczba postów: 155
Liczba wątków: 10
Reputacja: 1
Co ja na to? Jak tacy z Was stróże moralności i świadkowie tych sytuacji, to czemu nie macie w sobie tyle odwagi, żeby zwrócić uwagę na trasie, bezpośrednio na mecie albo wysłać skargę sędziowską???

To co robicie na forum to wykorzystywanie anonimowości jaką daje sieć do linczowania kogoś pod przykrywką tej czy innej ksywki. Poniekąd za plecami, bo nie ma pewności, że wymienione osoby zaglądają na forum.

Ja tak to widzę.
[Obrazek: mtb1397511547036815500.jpg] [Obrazek: N48Wxu]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.07.2011, 14:45 przez KuFeL.)
25.07.2011, 14:44
rafald Offline
Member

Liczba postów: 140
Liczba wątków: 6
Ja stojąc na mecie FANu słyszałem rozmowę jakiegoś ojca, który zgłosił się do organizatora z uwagą nt. ruchu na ulicy Sportowej (przez, którą przebiegała trasa). Ulica nie została właściwie "oczyszczona" z rozgrzewających się zawodników MINI i MAX - ci swoją obecnością przeszkadzali maluchom. Organizator oczywiście zapytał zdenerwowanego ojca czy nie mógł zwrócić uwagi tym przeszkadzającym. Pan się roześmiał i powiedział że oczywiście zwrócił uwagę ale został obrzucony obelgami, jego "interwencja" nie przyniosła skutku.
Tak to już u nas w kraju jest, że nikomu nie da się niczego zabronić - każdy ma swoją wizję własnych uprawnień, obowiązków itp.
[Obrazek: 10899.png] [Obrazek: k.jpg]
25.07.2011, 14:54
joserakadio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Przecież to nie jest indywidualna jazda na czas i jazda w grupie jest dozwolona. W ogóle to o co chodzi?
25.07.2011, 14:59
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości