Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legionowo - wrażenia
Autor Wiadomość
jareku Offline
Member

Liczba postów: 190
Liczba wątków: 9
Reputacja: 0
Legionowo - wrażenia
Trasa rewelacyjna, objeżdżone mam lasy w tych okolicach, ale to co wytyczyli Organizatorzy to duże słowa szacunku - podjazdy, zjazdy, technika itp - jak na te okolice klasyczne MTB o co na Mazowszu jednak trudno. Dobra robota! Tracka z tego maratonu zachowam sobie i mam super trasę do treningów XC niedaleko Warszawy!Fajna zmiana po ostatnim kręceniu z blata na niektórych trasach Mazowsza
PB 1975, Mazovia 975
09.10.2011, 19:15
Szukaj Odpowiedz
adam88
Unregistered

RE: Legionowo - wrażenia
Wrażenia ? Oznakowanie trasy to jedna wielka pomyłka... Nie dość że dotarłem na rozjazd Mini oraz Max za matą to jeszcze na dodatek podczas dalszej jazdy musiałem się zawracać kilka razy. Trasa super ale...
09.10.2011, 19:37
Odpowiedz
klozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Liczba wątków: 3
Bardzo fajna trasa koło W-wy, mogłem przećwiczyć swoją najgorszą stronę czyli piach. Trasa dała mi w kość. Niestety w 1/3 trasy odechciało mi sie jechać gdy okazało sie że przed końcem 1 sektora nagle znalazła się część sektora 2 wyjązdzając z niewadomo skąd. nawet biegali na macie pomiarowej dookoła aby tylko im dobrze pikneło. Szkoda że do tego zdażenia przyznały sie tylko dwie osoby. Niechodzi mi o dyskwalikacje bo wiem ze ta grupa nie zrobiła tego specjalnie, ale o sam fakt czemu z 15 osób potrafi przeznać się do błędu - 2 osoby Sad
I co robił Pan przy macie pomiarowej?? czemu nie spisywał numerów???
09.10.2011, 19:39
Strona WWW Szukaj Odpowiedz
rafald Offline
Member

Liczba postów: 140
Liczba wątków: 6
W pełni zgadzam się z tym co napisał jareku! Trasa była rewelacyjna! Co do oznaczenia to chyba trzeba mieć pretensję do buractwa, które kilka razy pozrywało te strzałki... org powiedział przed startem, że z dystansu FAN znikły wszystkie strzałki - ktoś musiał sobie sporo trudu zadać, żeby je usunąć - w końcu trzeba było pokonać kilka ładnych kilometrów! Uważam, że ekipa PB zrobiła dobrą robotę a trasa na 5!
[Obrazek: 10899.png] [Obrazek: k.jpg]
09.10.2011, 19:56
AiKowalski Offline
Member

Liczba postów: 64
Liczba wątków: 8
Ja nie miałem żadnych problemów z oznaczeniami, ale widać było w jakim stanie są strzałki Sad

Trasa rewelacyjna, świetnie mi się jechało. Smile
09.10.2011, 21:18
Szukaj Odpowiedz
żuczek Offline
Member

Liczba postów: 142
Reputacja: 2
Wspaniała trasa i trudna do zabezpieczenia, mnóstwo przejazdów przez lokalne drogi, wszystko było zrobione super. Świetne zakończenie sezonu. Gratulacje dla Grzegorza & co.
[Obrazek: sticky112.png]
09.10.2011, 22:02
Szukaj Odpowiedz
rytek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lqjdaigvbfwqmxmf

Ślad MINI do treningów Smile Ja na 100% wybieram się tam na trening.

PS. Wg śladu na stronie wyświetla przewyższenia ledwo 70 metrów (dystans też krótszy niż w liczniku), ale jakieś przekłamania są bo w garminie pokazuje 150, a to i tak za mało bo było sporo więcej, pagórki pewnie liczy jako płaską trasę.
09.10.2011, 22:41
serfer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 45
super dzień spędzony w Legionowie. trasa, nagrody, atmosfera na najwyższym poziomie :-).
jedynie karny k***s należy się idiotą niszczącym oznaczenie trasy.
09.10.2011, 22:56
scorpio65 Offline
Senior Member

Liczba postów: 397
Liczba wątków: 109
Reputacja: 9
(09.10.2011, 19:39)klozi napisał(a):  Bardzo fajna trasa koło W-wy, mogłem przećwiczyć swoją najgorszą stronę czyli piach. Trasa dała mi w kość. Niestety w 1/3 trasy odechciało mi sie jechać gdy okazało sie że przed końcem 1 sektora nagle znalazła się część sektora 2 wyjązdzając z niewadomo skąd. nawet biegali na macie pomiarowej dookoła aby tylko im dobrze pikneło. Szkoda że do tego zdażenia przyznały sie tylko dwie osoby. Niechodzi mi o dyskwalikacje bo wiem ze ta grupa nie zrobiła tego specjalnie, ale o sam fakt czemu z 15 osób potrafi przeznać się do błędu - 2 osoby Sad
I co robił Pan przy macie pomiarowej?? czemu nie spisywał numerów???

Tam też nastąpila jakaś ingerencja z zewnątrz, bo osoby objeżdżające trasę w piątek nie mialy problemów z oznakowaniem (o czym pisaly wieczorem na forum)
Co do skrótu: to dolem bylo jakieś 140-150m bliżej, ale po strasznym piachu, a górą po singlu więc ten niezamierzony zysk to mogly być raptem sekundy...
A przyznać się do blędu to podobno objaw odwagi Smile
Sędzia w przypadku wjazdu na punkt kontrolny większej grupy posluguje się dyktafonem i wtedy nie pisze bo nie ma trzeciej ręki
10.10.2011, 05:07
Szukaj Odpowiedz
Studnia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Liczba wątków: 2
Wszyscy którzy wczoraj mieli problem z trasą, pretensje powinni mieć nie do organizatorów PB, tylko do jakichś tępych buraczanych pał, które z niezrozumiałych dla mnie przyczyn uznały że rozwalenie takiej imprezy ja PBM to świetna zabawa.
Naprawdę chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył po jaką cholerę coś takiego robić?
Nie ogarniam tego...
10.10.2011, 06:54
Szukaj Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości